Menu

Kontakt os

Magnihill AB
Hjortvägen 61
SE-253 55 Mörarp
Sweden

VAT: SE556435461001
Tfn: +46 (0)42 32 98 80
E-mail: info@magnihill.se
GLN: 7314060000003

Bestilling: order@magnihill.se
www.magnihill.se

Åbningstider lager og hovedkontor i Mörarp, Sverige: Vi har åbent mandag – fredag mellem 08.00-16.00, med undtagelse af helligdage.

Telefoncentralen +46 42 32 98 80 er bemandet mandag – fredag mellem 08.30 – 12.00 og 12.30-16.00 med undtagelse af helligdage. Vi har ikke en butik, åbningstiderne gælder for lageret og hovedkontoret.

Magnihill i Danmark

Steen Grue
Salgskonsulent DK
Tel: +45 20 98 75 69
steen@magnihill.dk


Lager, produktion og hovedkvarter i Sverige

Wiveca Almgren
Direktør og ejer
wiveca@magnihill.se

Fredrik Almgren
Økonomichef / IT
fredrik@magnihill.se

Kristian Jönsson
Fabrikschef
kristian@magnihill.se

Frida Stenarson
Kvalitets- og miljøchef
frida@magnihill.se


Daniel

Daniel Borg
Salg industrien SE
Tel: +46 (0)732 072667
daniel@magnihill.se

Charlotta Lingwall
Marketing / Foto
Tel: +46 (0)732 072656
charlotta@magnihill.se

Susanne Broberg
Kundebestillinger
Tel: +46 (0)732 072654
susanne@magnihill.se

Jessica Malmgren
Prognose & planlægning
Tel: +46 (0)732 072655
jessica@magnihill.se


Jonas Ryd
Logistikchef
Tel: +46 (0)732 072668
jonas@magnihill.se

Caterina Lazarov
Indkøb
Tel: +46 (0)732 072653
caterina@magnihill.se

Katarina Holmberg
Planlægning & afkald
Tel: +46 (0)734 072657
katarina@magnihill.se

Kimmy Nilsson
Afkald & ankomstkontrol
Tel: +46 (0)732 072643
kimmy@magnihill.se


Jan Koivumäki
Projektleder
Tel: +46 (0)732 072665
jan@magnihill.se

Nicklas Lindell
Arbejdsmiljø
Tel: +46 (0)732 072659
nicklas@magnihill.se

Mirza Kuršumović
Produktionsledere
Tel: +46 (0)734 072620
tihomir@magnihill.se

Roland Fransson
Chef for dyrkning
Tel: +46 (0)732 072652
roland@magnihill.se


Rasmus Kjellberg
Lageradministrator
Tel: +46 (0)732 072662
rasmus@magnihill.se

Sara

Sara Friberg
Økonomisk afdeling
Tel: +46 (0)732 072666
sara@magnihill.se